Contact

De gevolgen van het coronavirus zijn ongekend, ook de topsport wordt getroffen. Zo zijn evenementen, trainingen en andere bijeenkomsten tot en met 20 oktober afgelast of verzet. Hou voor meer informatie onze kalender en website in de gaten.
 
Ons kantoor is in deze periode minimaal bezet. Uiteraard zijn alle collega's per e-mail en 06-nummer wel bereikbaar.
Peter Blangé:                        blange@rotterdamtopsport.nl
Fred van Duijvenbode:      duijvenbode@rotterdamtopsport.nl
Gerda IJff:                             ijff@rotterdamtopsport.nl
Jan Tromp:                           tromp@rotterdamtopsport.nl
Hester Timmermans:       timmermans@rotterdamtopsport.nl
Diana Schultz:                    schultz@rotterdamtopsport.nl
Karin Luijendijk:                luijendijk@rotterdamtopsport.nl
Lisette Eijgelsheim:          eijgelsheim@rotterdamtopsport.nl
Soenita Gaya:                    gaya@rotterdamtopsport.nl

Simone de Mos:                simone@rotterdamtopsport.nl
Tom Hak:                           hak@rotterdamtopsport.nl
Daniëlle Strijbosch:       
 strijbosch@rotterdamtopsport.nl


Heb je algemene vragen dan kun je hiervoor het beste mailen naar info@rotterdamtopsport.nl


Rotterdam Topsport huist in het hart van sportief Rotterdam en is gevestigd in Topsportcentrum Rotterdam naast Stadion Feijenoord. Bij het gebouw is parkeren gratis. In Topsportcentrum Rotterdam spelen Feyenoord Basketball en Feyenoord Futsal hun wedstrijden. Ook is de sportafdeling van het Albeda College in het gebouw gevestigd.

 

BezoekadresRotterdam TopsportVan Zandvlietplein 20 (4e etage)3077 AA RotterdamPostadresVan Zandvlietplein 20 3077 AA RotterdamE-mail: info@rotterdamtopsport.nlTelefoon: 010 497 12 12